francouzština pro děti

jednotlivě i pro skupinky

FRANCOUZŠTINA PRO DĚTI

jednotlivě i pro skupinky

Francouzština pro děti se od běžné výuky liší. Je zábavnější a hravější. Dítě se musí na výuku těšit a učit se s chutí, jinak to nemá význam.

Francouzština pro děti je zcela odlišná od výuky dospělých. Velmi záleží na věku dítěte a důvodu proč se jazyk učí. Podle toho připravuji každou hodinu. Výuku se snažím dělat zábavnou a přitažlivou formou, což není vždy stejné a je na mě, abych našla ten správný způsob, který bude malého studenta alespoň trochu bavit.

Samozřejmě i výuka pro děti může být skupinová a já to vřele doporučuji. Pro děti je to mnohem více motivační, plní mezi sebou úkoly, soutěží a menší děti se učí aniž by si to uvědomovaly. 

Pro děti nedoporučuji online výuku.

Na hodinách mohou být přítomni i rodiče menších dětí, není to žádný problém. Naopak u větších dětí funguje lépe, když přítomnost rodiče není. Určitě se přijďte podívat jak hodina probíhá, ale větší děti pracují daleko lépe, když nad sebou nemají dohled : ).

U menších dětí je také možné domluvit kratší hodinu.

Francouzština

Co v hodinách děláme?

Málo toho není a Vy se sami přesvědčíte, že 60 minut uteče jako voda.

To vše vždy s ohledem na jazykovou úroveň studentů, žádný strach : ).

a jednoduché výrazy jsou základem v hodinách s menšími dětmi. Hrou a přirozeným přístupem se učím s dětmi také barvy a čísla.

a pracujeme na cvičeních, skládáme jednoduché věty, to vše se staršími dětmi. Tato výuka je již jinou formou a při dosažení určité úrovně, posloucháme jednoduché poslechy.

malým dětem s občasným domácím opakováním je velmi přínosná činnost a dětem dělá velkou radost, když se rodičům mohou předvést : )

Toto je pár základních bodů, ale nejsou zdaleka jediné. Během výuky si dělám poznámky a problematická témata zařazuji do dalších hodin, tak aby se co nejlépe ukotvila studentovi v hlavě.

Francouzština