francouzština online

po Skype

FRANCOUZŠTINA ONLINE

po Skype

Francouzština online, pohodlně u Vašeho počítače. Podklady do emailu.

Nechce se Vám nikam chodit? Nebo snad máte málo času a nechcete dojíždět do kurzu? Máte spolehlivé připojení k internetu? V tom případě je pro Vás online výuka jako dělaná. Veškeré potřebné podklady Vám přijdou do emailu. 

E-výuka probíhá po Skype a je možné domluvit i večerní nebo víkendové hodiny. Záleží jen na časových možnostech. Hodina trvá 60 minut a je možnost objednat i intenzivní výuku.

Online výuku nabízím pouze jednotlivcům, ne skupinám.

Co v hodinách děláme?

Málo toho není a Vy se sami přesvědčíte, že 60 minut uteče jako voda.

To vše vždy s ohledem na jazykovou úroveň studenta, žádný strach : ).

francouzské texty, které následně probíráme. Zdokonalujeme tak schopnost mluvení a reflex reagovat. Konverzujeme také o  běžných tématech.

ve francouzštině sleduje student doma a v hodině jej pak odvypráví a odpovídá na otázky k tématu. Cvičíme tak schopnost porozumění mluvenému jazyku a vyjadřovací schopnost.

je probírána postupně a různými způsoby. Pracujeme jak s učebnicí, tak s materiály, které do hodin nosím, a které si studenti nechávají. K jednotlivým gramatickým jevům se vracíme, pokud cítím, že s nimi má student problém.

Toto je pár základních bodů, ale nejsou zdaleka jediné. Během výuky si dělám poznámky a problematická témata zařazuji do dalších hodin, tak aby se co nejlépe ukotvila studentovi v hlavě.

Francouzština